Media - Marek Belka
20749
page-template-default,page,page-id-20749,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,content_with_no_min_height,select-theme-ver-3.10,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
Liberte.pl

Prof. Marek Belka: „Gdybym był doradcą premiera Schetyny…”

Z profesorem Markiem Belką rozmawia Błażej Lenkowski

źródła pochodzenia zdjęcia: https://liberte.pl/jezeli-mialbym-byc-doradca-premiera-schetyny

Rozmowa w Polsat News

Graffiti – Marek Belka

źródła pochodzenia zdjęcia: http://www.polsatnews.pl/wideo-program/graffiti-marek-belka_6736727/

Rozmowa w Gazeta.pl

Gościem Piotra Maślaka w porannej rozmowie w Gazeta.pl był Marek Belka, były premier RP i były prezes NBP. Rozmowa dotyczył m.in. zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, kandydatury Belki oraz roli Wiosny Roberta Biedronia.

Na pytanie o to, czy zamierza kandydować do Parlamentu Europejskiego Belka przyznał, że „liderzy Koalicji Europejskiej” rozważają jego kandydaturę.

źródła pochodzenia zdjęcia: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24473636,belka-koalicja-z-wiosna-moze-byc-ciekawsza-i-bardziej-wartosciowa.amp

Money.pl

Money. To się liczy

Dziś w „Money. To się liczy” były premier i minister finansów prof. Marek Belka. Rozmawiamy o prognozach dla polskiej, europejskiej i światowej gospodarki u progu Brexitu oraz o nadchodzących miesiącach w sektorze bankowym.

źródła pochodzenia zdjęcia: https://www.facebook.com/portal.Moneypl/videos/389490711861425/

WP.PL

Belka o Owsiaku: nie ma skóry nosorożca jak politycy.

Jedną z konsekwencji wstrząsających wydarzeń w Gdańsku jest rezygnacja Jerzego Owsiaka z kierowania Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. – Rozumiem tą decyzję, ale jej nie popieram – powiedział w programie „Money. To się liczy” prof. prof. Marek Belka. – Pan Jerzy Owsiak jest fantastycznym managerem, także managerem ludzkich emocji, ale nie jest politykiem. I nie ma skóry nosorożca, reaguje emocjonalnie na falę nienawiści, jaka się na niego wylała w ostatnim czasie. Sugestia, że to on pośrednio może być winny tej zbrodni spowodowała rezygnację. Wydaje mi się jednak, że po przemyśleniu powinien wycofać się z tej decyzji. Ludzie chcą Owsiaka jako symbol takiego pozytywnego zakręcenia.

źródła pochodzenia zdjęcia: https://finanse.wp.pl/belka-o-owsiaku-nie-ma-skory-nosorozca-jak-politycy-6338741826783361v